Informacija apie Medvilnės laukai, MB darbo laiką švenčių metu.

Gruodžio 21- 31 dienomis užsakymai nebus priimami, jų teikti el. parduotuvėje www.medvilneslaukai.lt taip pat nebus galimybės.

Užsakymai priimami nuo sausio 1d.

Užsakymai siunčiami nuo sausio 4 d.

Atsiprašome, jeigu mūsų darbo laikas Jums sukelia nepatogumų, tikimės Jūsų supratimo bei linkime ramių ir jaukių švenčių!

Turite klausimų? Prašome skambinti kontaktiniu telefono numeriu +37069064470 arba rašyti el.paštu: medvilneslaukai@gmail.com. Visuomet išklausysime Jūsų pastebėjimus ir lūkesčius bei išspręsime iškilusias problemas !

Medvilnės laukai, MB asortimentą sudaro:

 • Medvilnė drobelė vaikams ir suaugusiems,
 • Lininiai ( 100% minkštintas linas ) ir puslininiai audiniai,
 • Vaikiškas trikotažas,
 • Minky – pliušo audiniai,
 • Marliniai ir flaneliniai audiniai.

Svarbu žinoti!!

 • Mažiausias kerpamas medvilnės drobelės, flanelės ir marlinio vieno audinio kiekis 1m (100cm), kerpama kas 0,1m (10cm).
 • Mažiausias kerpamas lininio, puslininio, minky ir vaikiško trikotažo vieno audinio kiekis 0,5m (50cm), kerpama kas 0,1m (10cm).
 • Prekės yra paruošiamos ir išsiunčiamos per 1-2 d.d. nuo pavedimo gavimo (kai bankinis pavedimas yra matomas bankinėse ataskaitose).
 • Prekės nėra rezervuojamos ilgesniam laikui nei dvi dienos (48 val.).
 • Atliekant bankinį pavedimą būtina mokėjimo paskirtyje nurodyti užsakymo numerį, kurį gausite el.paštu po užsakymo pateikimo.
 • Sąskaita – faktūra atsiunčiama jūsų užsakyme nurodytu el.pašto adresu po užsakymo įvykdymo.

Užsakymo eiga:

Išsirinkus prekes, patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus siunčiami pranešimai apie užsakymo būsenas:

 • Sustabdyta (apmokėjimas laukiamas)
 • Vykdoma (apmokėjimas gautas, užsakymas vykdomas)
 • Įvykdyta (užsakymas paruoštas ir siunčiamas)

Siuntimas:

 • Šioje el. parduotuvėje užsakytas prekes siunčiame naudodamiesi UAB „Baltic Post” (LP Express) bei Omniva LT, UAB siuntimo paslaugomis.
 • Sudarome galimybę, po užsakymo įvykdymo pranešimo, užsakytas prekes atsiimti Buivydiškių g 12A, 203 kab., Šeškinė, Vilnius.
 • Naudodamiesi AB „Lietuvos paštas” paslaugomis prekes siunčiame tiek Lietuvoje, tiek į užsienį – galioja tik „Facebook” puslapyje užsakytoms prekėms.
 • Prekes į užsienį perduodame ir Jūsų užsakytiems kurjeriams.

PIRKIMO TAISYKLĖS

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra dokumentas tiek Pirkėjui, tiek Pardavėjui nustatantis bendras teises bei pareigas, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką bei šalių atsakomybę.
Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į pasikeitusias pardavimo aplinkybes bei teisės aktų nustatytus reikalavimus.

Audinių grąžinimas

 1. Medvilnės laukai, MB įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už atsiųstas prekes, jei jos yra su defektais (MEDŽIAGŲ/AUDINIŲ KRAŠTAI SU SKYLUTĖMIS AR KLIJŲ JUOSTA iki 10 CM NUO KRAŠTO NĖRA LAIKOMI DEFEKTAIS) arba pakeisti jas į tą pačią kokybišką prekę arba į atitinkamos vertės kitą prekę. Kokybiškos prekės dėl nepatikusios formos, faktūros ar spalvos* negali būti grąžinamos**.
 2. Pinigai grąžinami, pervedant juos į kliento asmeninę sąskaitą. Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios buvo pirktos ne iš www.medvilneslaukai.lt arba kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais daiktais ir kt.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį. Grąžinama suma yra be siuntimo mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė.
 3. Jei gauta prekė yra su defektais arba gautas ne tas produktas, kurį klientas užsakė, išsiuntus grąžinamą prekę, nedelsiant reikia informuoti el. paštu: medvilneslaukai@gmail.com.

*Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.
**MEDŽIAGŲ/AUDINIŲ KRAŠTAI SU SKYLUTĖMIS AR KLIJŲ JUOSTA IKI 10 CM NUO KRAŠTO NĖRA LAIKOMI DEFEKTAIS.

Kilus klausimams kreipkitės tel. +370 690 64470 arba el. paštu medvilneslaukai@gmail.com

PIRKIMO TAISYKLĖS

Medvilnės laukai, MB gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita el. parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

 • apdoroti Jūsų prekių užsakymus,
 • išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras),
 • spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu,
 • vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus,
 • tiesioginės rinkodaros tikslais(tik gavus jūsų sutikimą).

Toliau pateiktos ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS apibrėžia duomenų valdymą:

  1.Sąvokos
  1.1. Duomenų valdytojas ir svetainės www.medvilneslaukai.lt operatorius (toliau – Duomenų valdytojas) yra Medvilnės laukai, MB, įmonės kodas 303707983, PVM mokėtojo kodas LT100011258119, adresas korespondencijai – Taikos g 63-72, LT- 05234, Vilnius, Lietuvos Respublika, elektroninio pašto adresas – medvilneslaukai@gmail.com.
  1.2. Pirkėjas – veiksnus fizinis arba juridinis asmuo, įsigijęs prekių interneto parduotuvėje www.medvilneslaukai.lt.
  1.3. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės (toliau – Taisyklės), reglamentuoja pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, kuriais remiasi Duomenų valdytojas tvarkydamas Pirkėjo asmeninius duomenis.

  2. Bendrosios nuostatos
  2.1. Pirkėjo asmeninių duomenų tvarkymą nustato Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys tokių duomenų rinkimą bei šios Taisyklės.
  2.2. Pirkėjų duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais, tvarkomi sąžiningai ir tiksliai.

  3. Asmens duomenų tvarkymas
  3.1. Pirkėjas sutinka, kad asmens duomenys, kuriuos jis savo noru pateikia užsakymo metu, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis.
  3.2. Pirkėjas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, parašydamas el. laišką medvilneslaukai@gmail.com arba paskambindamas numeriu +37069064470. Tokiu atveju pardavėjas nedelsdamas turi įgyvendinti pirkėjo prašymą (per 1-2 dienas).
  3.3. Duomenų valdytojas pripažįsta ir gerbia kiekvieno Pirkėjo, kuris daro užsakymą interneto parduotuvėje www.medvilneslaukai.lt, teisę į privatumą. Duomenų valdytojas renka ir naudoja Pirkėjo asmens duomenis (pavadinimą arba vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitą interneto parduotuvės užsakymo metu nurodytą informaciją) prekių arba paslaugų užsakymų apdorojimui arba kitų prisiimtų sutartinių įsipareigojimų vykdymui. Klientas darydamas užsakymą gali pareikšti savo sutikimą/nesutikimą dėl jo asmens duomenų naudojimo tiesioginės rinkodaros tikslams. Tai jis padaro pažymėdamas (sutinku, kad jos asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais) arba nepažymėdamas varnelės (nesutinka). Mes siunčiame kas mėnesį naujienlaiškį kliento nurodytu el. paštu ir sudarome galimybes naujienlaiškio atsisakyti (naujienlaiškio pabaigoje yra pasirinkimas: „atsisakyti – paspaudęs klientas daugiau nebegaus naujienlaiškio).
  3.4. Duomenų valdytojas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Duomenų valdytojo partnerius, teikiančius prekių pristatymo arba kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.
  3.5. Asmens duomenys tvarkomi naudojant saugias priemones, apsaugančias šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo arba kitų neteisėtų veiksmų.
  3.6. Asmens duomenys, kurie sutiko, kad jų duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, yra saugojami aktyviojoje duomenų bazėje ir naudojami 3 metus tiesioginės rinkodaros tikslais. Po šio laikotarpio kliento duomenys yra nedelsiant (automatiškai) sunaikinami. Asmens duomenų automatinį sunaikinimą prižiūri atsakingas asmuo.

  4. Taisyklių keitimas
  4.1. Duomenų valdytojas turi teisę iš dalies arba visiškai pakeisti Taisykles apie tai pranešdamas www.medvilneslaukai.lt interneto parduotuvėje.
  4.2. Taisyklių papildymai arba pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie atsiranda interneto parduotuvėje www.medvilneslaukai.lt.
  4.3. Jeigu Pirkėjas nesutinka su nauja Taisyklių redakcija, jis turi teisę raštu jos atsisakyti.
  4.4. Jei po Taisyklių papildymo arba pakeitimo Pirkėjas ir toliau naudojasi interneto parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Pirkėjas sutinka su naująja Taisyklių redakcija.

  5. Informacijos pateikimas ir perdavimas
  5.1. Visi pranešimai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų valdytojui yra pateikiami elektroniniu paštu medvilnelaukai@gmail.com arba paštu.
  5.2. Atsakymą Duomenų valdytojas pateikia ta pačia forma, kuria buvo gautas pranešimas arba pretenziją.

  6. Slapukai (angl. cookies)
  6.1. Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.medvilneslaukai.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.
  6.2. Slapukų naudojimo tikslai:
  6.2.1. Parduotuvės krepšelio formavimui (svetainės pagrindinei veiklai vykdyti) ir svetainės lankytojų statistiniams duomenims skaičiuoti. Naudojantis interneto svetaine, iš kliento gali būti pareikalauta atlikti registraciją tam, kad jis galėtų užsakyti prekes. Tokiu atveju kliento reikalaujama pateikti asmens duomenis (tokius kaip vardas, el. pašto adresas, telefonas ir pan.). Bendrovė turi teisę savo nuožiūra visais teisėtais būdais naudotis visa asmens pateikta informacija ir duomenimis, kuriuos asmuo pateikia atlikdamas registraciją arba kitais būdais. Slapukas, krepšelio formavimui, sukuriamas, kai vartotojas įkelia prekes į krepšelį, o ištrinamas, kai vartotojas uždaro (atsijungia) svetainės langą (baigia sesiją).
  6.3. Galite leisti įrašyti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Paskaitykite savo naršyklės instrukcijas ar tiesiog sužinokite daugiau apie šias funkcijas. Galima sužinoti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti šioje svetainėje AboutCookies.org (anglų kalba). Galite aplankyti http://www.omniture.com/privacy/optout.html?return_url=&javascript_enabled=true ir vykdyti atsisakymo instrukcijas. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis šios svetainės savybėmis.
  6.4. Duomenų subjekto sutikimo nereikia, jei slapukai yra naudojami internetinės parduotuvės svetainėje pirkėjo pasirinktų prekių krepšeliui formuoti ir pan.
  6.5. Jokie asmeniniai kliento duomenys nėra kaupiami slapukų pagalba.
  6.6. Būtinų slapukų įrašymo metu jokiems tretiesiems asmenims informacija nėra teikiama.